Αξιολόγηση προσφορών για Πρέβεζα

Έχοντας υπόψη (α) την Γ2/129287/2011/ΦΕΚ2769/02.12.2012,(β) την πράξη του διευθυντή του ΓΕΛ για τη συγκρότησή της σύμφωνα με την ανωτέρω σχετική (γ) την προκήρυξή μας με αρ. πρωτ. 288/1-02-2016,που αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της ΔΔΕ Πρέβεζας και (δ)τις προσφορές των ταξιδιωτικών πρακτορείων που υποβλήθηκαν για την εκδρομή του Σχολεί-ου που θα πραγματοποιηθεί στις 19/02/2016 στην Πρέβεζα,
Η επιτροπή αξιολόγησης που συγκροτήθηκε με την πράξη 1/1-2-2016 του Διευθυντή του ΓΕΛ Καναλακίου σήμερα 5-02-2016, ημέρα Παρασκευή και ώρα 13:00 συνεδρίασε στα γρα-φεία του ΓΕΛ Καναλακίου με το προαναφερόμενο θέμα και αξιολόγησε όλες τις προσφορές, που υποβλήθηκαν και είναι οι εξής:
1. Kosmas tours για τα 2 λεωφορεία 500 ευρώ.
2.Κ.Τ.Ε.Λ. Πρέβεζας για τα 2 λεωφορεία 300 ευρώ.
3.HOULIARAS TOURS για τα 2 λεωφορεία 530 ευρώ.
Τα στοιχεία με τις προσφορές των παραπάνω πρακτορείων περιλαμβάνονται σε πίνακα α-ξιολόγησης, που αναρτήθηκε στον πίνακα ανακοινώσεων του σχολείου και κοινοποιήθηκε αυθημερόν στη ΔΔΕ Πρέβεζας. Σχετικά με τις προσφορές η επιτροπή μας προκρίνει την προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου Κ.Τ.Ε.Λ. Πρέβεζας και μετακίνηση με δύο λεωφο-ρεία συνολικού κόστους 300 ευρώ(3 ευρώ ανά μαθητή) για 100 μαθητές , ως την πιο κατάλληλη για τους μαθητές μας.
Μετά το πέρας της διαδικασίας η επιτροπή ενημέρωσε τηλεφωνικά το πρακτορείο που επι-λέχτηκε.
Κατά της απόφασής μας μπορεί να υποβληθεί ένσταση εντός δύο εργάσιμων ημερών, δη-λαδή μέχρι την Τρίτη 9-02-2016 και ώρα 12:00.

Ο Πρόεδρος

Ντούσκας Κων/νος