Αξιολόγηση προσφορών 3ήμερης εκπαιδευτικής στην Αθήνα

(β) την πράξη του διευθυντή του ΓΕΛ για τη συγκρότησή της σύμφωνα με την ανωτέρω σχετική (γ) την προκήρυξή μας με αρ. πρωτ. 7 /22-1-2019,που αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της ΔΔΕ Πρέβεζας και (δ)τις προσφορές των ταξιδιωτικών πρακτορείων που υποβλήθηκαν για την εκπαιδευτική εκδρομή τηςΑ και Β Λυκείου του Σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί από 21-2-2019 έως 23-2-2019 στην Αθήνα .
Η επιτροπή αξιολόγησης που συγκροτήθηκε με την πράξη 1/22-1-2019 του Διευθυντή του ΓΕΛ Καναλακίου σήμερα 28-1-2019, ημέρα Δευτέρα και ώρα 12:30 συνεδρίασε στα γραφεία του ΓΕΛ Καναλακίου με το προαναφερόμενο θέμα και αξιολόγησε όλες τις προσφορές, που υποβλήθηκαν και είναι οι εξής:
1. Kosmas tours με 77 ευρώ ανά μαθητή στο ξενοδοχείο STANLEYκαι 90 ευρώ στο PRESIDENT
2.Kotsis Travel με 81 ευρώ ανά μαθητή στο ξενοδοχείο PRESIDENT και καινούριο λεωφορείο
3.Zisis Tours με 59,9ευρώ ανά μαθητή στο ξενοδοχείο Oscar Hotel ***(τριών αστέρων)
Τα στοιχεία με τις προσφορές των παραπάνω πρακτορείων περιλαμβάνονται σε πίνακα αξιολόγησης, που αναρτήθηκε στον πίνακα ανακοινώσεων του σχολείου και κοινοποιήθηκε αυθημερόν στη ΔΔΕ Πρέβεζας. Σχετικά με τις προσφορές η επιτροπή μας προκρίνει την προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου Kotsis Travel για μετακίνηση με ένα(1) λεωφορείο συνολικού κόστους 81 ευρώ ανά μαθητή για 44 μαθητές και τρεις συνοδούς καθηγητές δηλαδή 3564 ευρώ , ως την πιο κατάλληλη για τους μαθητές μας.
Μετά το πέρας της διαδικασίας η επιτροπή ενημέρωσε τηλεφωνικά το πρακτορείο που επιλέχτηκε.
Κατά της απόφασής μας μπορεί να υποβληθεί ένσταση μέχρι την Παρασκευή 1-2-2019 και ώρα 10:00.

Ο Πρόεδρος

Ντούσκας Κων/νος